UDAŞ Online Uşak Doğalgaz Fatura Sorgulama ve Ödeme

Uşak ilinde ve ilçelerinde (Banaz, Eşme, Karahallı, Sivaslı, Ulubey) UDAŞ Doğalgaz Dağıtım A.Ş bünyesinde hizmet alanlar doğalgaz faturalarını internet üzerinden online işlemler menüsü sayesinde sorgulayabilir ve bu yazımızda bahsedeceğimiz online kredi kartı ile (taksitli/peşin) ödeme seçenekleri hakkında bilgi edinebilirsiniz.

UDAŞ Uşak Doğalgaz Online Fatura sorgulama : Doğalgaz faturanızı internet üzerinden sorgulayabilmeniz için UDAŞ aboneliğinize ait abone/tesisat numarasına ihtiyacınız olacak. Bu bilgilere sahipseniz veya herhangi bir tarihe ait doğalgaz faturanız yanınızdaysa buraya tıklayarak UDAŞ Uşak doğalgaz faturası sorgulama işlemini yapabilirsiniz.

Ayrıca UDAŞ Doğalgaz faturanız hakkındaki bilgileri  telefon yolu ile öğrenme ve borca itiraz, doğalgaz kesme/açma işlemleri için 224 64 74 nolu UDAŞ Müşteri hizmetleri çağrı merkezi telefon numarasını arayabilirsiniz.

UDAŞ Doğalgaz Faturası Kredi Kartı ile Online Ödeme : Uşak ilinde ve ilçelerinde (Banaz, Eşme, Karahallı, Sivaslı, Ulubey) Doğalgaz faturanızı UDAŞ anlaşmalı bankaların internet bankacılığı sistemi ile online olarak ödemeniz mümkün. Ancak İnternet Bankacılığı Kullanmıyorsanız :  “Bankaların Şifresiz, Üyeliksiz Kredi Kartı ile Güvenli Fatura Ödeme Servisleri”  hakkında bilgi edinerek UDAŞ Doğalgaz fatura ödeme işleminizi alternatif yoldan gerçekleştirebilirsiniz.

Yorum Yap

Tıkla ve Yorum Yap