Vakıfbank World Kredi Kartı Anlık Borç ve Kullanılabilir Limit Sorgulama

World (Vakıfbank)  Kredi kartınızın güncel borç, güncel kullanılabilir limit bilgisini internetten nasıl öğrenirim? World Kredi kartınıza ait toplam kullanılabilir limit ve anlık borcunuzu sorgulamak, öğrenmek için aşağıdaki yazımızı okuyabilirsiniz. World kredi kartıma ne kadar borcum var?

World Kredi Kartı (Vakıfbank) borcunuzu, kullanılabilir limitinizi, kalan taksitlerinizi online işlemler yoluyla isterseniz internet üzerinden, telefon bankacılığı yoluyla telefon üzerinden veya size en yakın Vakıfbank atm’sine giderek kolaylıkla sorgulayabilirsiniz. World Kredi Kartı Vakıfbank’nın bir ürünüdür ve World üyesi pos cihazlarında indirim, taksit ve puan kazanma imkanlarına sahip olursunuz.
Vakıfbank World kredi kartınızın güncel toplam limitini,güncel toplam borcunu ve anlık kullanılabilir limitini aşağıdaki şekillerde kolaylıkla sorgulayabilir ve kredi kartınız hakkında öğrenmek istediğiniz bilgileri öğrenebilirsiniz.
1. Yöntem www.Vakıfbank.com.tr internet adresine girip, online işlemler menüsünden kolaylıkla  bütün güncel kart bilgilerinize  (anlık borç, kullanılabilir limit) ulaşabilirsiniz.
2. Yöntem Vakıfbank telefon bankacılığı sistemi  0850 222 0 724 üzerinden sizden istenen  bilgileri doğrulamanız koşuluyla kredi kartınıza ait güncel kullanılabilir limit ve güncel borç bilgisine ulaşabilirsiniz.
3. Yöntem Size en yakın Vakıfbank Atm‘sine giderek kart işlemleri veya kredi kartı işlemleri bölümünden World kredi kartınıza ait güncel anlık borç ve kullanılabilir limit bilgisine ulaşabilirsiniz.
Dikkat : İnternet üzerinden kart borcunuzu ve limitinizi öğrenmenizi sağlayacağını iddia  pek çok dolandırıcı nitelikte siteler bulunmaktadır. Vakıfbank, Banka personeli dahil hiç kimseye World kredi kartı numaranızı, World kredi kartı son kullanma tarihini ve kredi kartınızın arka yüzünde bulunan CVV2 numaranızı asla paylaşmayınız.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Bonus Puanlarınızı Harcayabileceğiniz Güncel Market, Mağaza ve Alışveriş Siteleri Listesi

Related Articles

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Latest Articles