Van VASKİ Su Faturası Sorgulama ve Kredi Kartı ile Ödeme

Van Su ve Kanalizasyon İdaresi (VASKİ) Van ve İlçeleri Bahçesaray, Başkale, Edremit, Erciş, Gevaş, Gürpınar, Muradiye, Saray, Çaldıran, Çatak, Özalp, İpekyolu, Tuşba VASKİ Su Faturası Borç Sorgulama ve kredi kartınız ile online ödeme işlemini e-belediye sistemi üzerinden yapabilirsiniz.

Van ve ilçeleri VASKİ Su Faturası Sorgulama ve Kredi Kartı ile Ödeme Nasıl Yapılır? Van VASKİ Güncel ve geçmiş fatura borçlarınızı sorgulamak için VASKİ abone numarası veya işletme kodu bilgilerini girerek faturanızı öğrenebilir ve eğer Van su ve kanalizasyon idaresi online/kredi kartı ile ödeme seçeneği sunuyorsa VASKİ web sitesi üzerinden fatura ödeme işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Van ve ilçeleri Bahçesaray, Başkale, Edremit, Erciş, Gevaş, Gürpınar, Muradiye, Saray, Çaldıran, Çatak, Özalp, İpekyolu, Tuşba VASKİ Su Faturası borç sorgulama online ödeme sayfasına ulaşmak için tıklayınız.

Eğer VASKİ Van web sitesi Online ödeme kabul etmiyorsa bankaların şifresiz, hızlı fatura ödeme sistemleri ile Van VASKİ faturanızı nasıl ödeyebileceğinizi “Kolay Fatura Ödeme” konumuzu inceleyerek öğrenebilirsiniz.

VASKİ Van Abone numarası veya İşletme/Tesisat kodunu eski bir faturanızın üst kısmında görebilirsiniz veya konu ile ilgili bilgi almak için 185 i arayabilirsiniz.

Puan Ver

Yorum yapın