Vestel pc Garanti Süresi Sorgulama ve Garanti Servisleri

VESTEL Marka Masaüstü bilgisayar, Laptop-Notebook, Netbook, Ultrabook, Tablet (onyx, vtab), PDA Cihaz için Garanti Sorgulaması Nereden/Nasıl Yapılır? VESTEL laptop garanti süresini nasıl öğrenebilirim?

VESTEL  markası tablet (onyx), netbook, notebook, masaüstü bilgisayar, ultrabook ürün kategorileriyle piyasada yer alıyor. Peki VESTEL teknik servis ve garanti uygulamaları konusunda ne kadar başarılı? VESTEL garanti merkezlerine nasıl ulaşılır? VESTEL müşteri temsilcisine nasıl ulaşılır?

Vestel bilgisayar garanti durumu sorgulamak için Vestel bilgisayarınızın üzerindeki etiket üzerinden seri numarasını okuyabiliyor olmanız gerekiyor. Seri numarası ile VESTEL bilgisayarınızın garanti süresini ve durumunu sorgulayabilirsiniz.

Seri numarasını VESTEL üzerinde Nasıl Bulabilirim?

  • VESTEL Laptoplarda (Notebook) Seri Numarası Dizüstü bilgisayarınızın Alt kısımdaki etikette bulunur.
  • VESTEL Netbook seri numarası arka kısımdaki etikette bulunan barkodun hemen altında S.N: ile başlar.
  • VESTEL Masaüstü bilgisayarlarda Seri numarası PCI yuvalarının yanındaki etikette bulabilirsiniz.
  • VESTEL Tablet Seri Numarası ürünün çerçevesinde bulunur. S.N: ile başlar.
  • VESTEL Ultrabook’larda Seri Numarası Alt kısımdaki etikette bulunur.

Size en yakın VESTEL yetkili (garantili) teknik servis bilgisine ulaşmak ve Vestel ürünüzü tamire ve onarıma göndermek için tıklayın.

VESTEL Marka cihazınızın garanti durumunu ve süresini öğrenmek için VESTEL Türkiye müşteri hizmetleri “4444123” nolu telefonu arayarak veya internet üzerinden seri numarası ile sorgulayabilirsiniz. VESTEL cihazınızın garanti durumunu ve süresini sorgulamak için tıklayın

5/5 - (1 vote)

Yorum yapın