Vodafone İnternet Aboneliği Dondurma, Durdurma İşlemleri

Vodafone SüperNet Adsl, Vdsl, Fiber İnternet İnternet hattımı, faturamı nasıl dondururum? Kaç gün süre ile internet üyeliğimi dondurabilirim? Vodafone Net Abonelik dondurma işlemleri.

Vodafone Net internet aboneliğinizi bazı durumlarda bir süreliğine kullanıma durdurabilir, aboneliğinizi dondurabilirsiniz. Geçiçi olarak internet erişimine ihtiyaç duymayan Aboneler, yılda en fazla iki kez parçalı şekilde 180 güne kadar, tek seferde 300 güne kadar internet / telefon hatlarını dondurabilirler. Vodafone Net İnternet Hattı dondurma işlemi vergiler dahil 29 TL olarak faturalandırılır.

SüperNet internet ve/veya telefon hizmetinizi iptal etmek isterseniz detaylı bilgi için 0850 542 0 542 numaralı Müşteri Hizmetleri’mizi arayabilirsiniz. Ayrıca talebinizi belirten SüperNet İptal Talep Formu’nu 0216 556 31 73 ve 0216 556 31 77 numaralı faksa imzalı olarak göndererek iptal başvurusunda bulunabilirsiniz

Vodafone Hat dondurma süresi içinde olan Abonelerden aylık İnternet/Telefon erişim ücreti alınmayacak, aylık erişim ücreti dışında kalan; kullanılan katma değerli hizmet ücretleri, taksit, kota aşım ücretleri, hat dondurmadan dolayı yansıtılması gereken iawper, geçen aydan devir eden ücretler var ise faturalanacaktır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  www.ttnet.com.tr TTNet ADSL Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası, TTNet Çağrı Merkezi Telefon Numarası

Related Articles

1 Yorum

  1. Vodafon ait üç adet faturalı hat kullanıyorum.hattimin birisinde periyodik olarak devamlı 30 tl civarında fatura gelirken 8 ayda 180 tl olarak geldi.nedeni internet asım ücreti olarak bilgim dışı hattına yükleme yapılmış.bunun böyle olmaması için durdurma talebinde bulundum şimdide her ay faturama 3 tl.lik bir para yansıyor.kendi hizmetinizi bize parayla satmaya çalışılıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Latest Articles