Vodafone Süpernet AKK-AKN Hız Düşmesi, Kota Problemi Sorgulama ve İtiraz

Vodafonne SüperNet Adsl, Vdsl, Fiber İnternet kota aşım problemleri, Hız düşmesi Problemi (3Mbps), Vodafone Net Adil Kullanım Kotası (AKK) Sorgulama işlemleri için aşağıdaki yönergeleri takip edebilirsiniz.

Vodafone SüperNet abonesinin ay içerisindeki veri kullanımı (download), seçilmiş olan Vodafone Net tarifenizin internet paketi  adil kullanım noktasını (AKN-AKK) aştığında internet kullanım hızı 3 Mbps olacak şekilde düşürülmektedir. Bir anda düşen internet hızınızla internette gezinmek işkence halini alacaktır.

Ay sonunda yani yeni fatura döneminde tekrardan Vodafone İnternet hızınız eski halinde hizmet verilmeye devam edilecektir. Vodafone Net İnternet Kotası, İnternet Hızı Düşmesi, AKK-AKN (Adil kullanım Noktası/Kotası) Problemleri ile ilgili iletişime geçmek için Tıklayın Online işlemler için jetfatura.com şifresi abonelik esnasında SMS yolu ile gönderilir. Şifre bir nedenden dolayı alınmadıysa ya da unutuldaysa 0 850 542 0 542’yi aranarak öğrenilebilir.

8 Mbps’a kadar limitli hız seçeneklerinde abonenin aylık aşan veri kullanım (download) miktarı max. 79 TL bewpe ve 25 GB Adil Kullanım Noktasına (AKN), 16 Mbps’a kadar limitli hız seçeneklerinde abonenin aylık aşan veri kullanım (download) miktarı max. 89 TL bewpe ve 25 GB Adil Kullanım Noktasına (AKN) ulaşınca, ayın geri kalan günleri için download hızı 3 Mbps olarak uygulanacaktır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Turkcell Avans TL (Kontör) Üyelik, Aktivasyon, Limit Arttırma ve İptal

Related Articles

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Latest Articles