wpL Türkiye Garanti Sorgulama ve Garanti Müşteri Hizmetleri

wpL Marka(INSPIRON) Masaüstü bilgisayar, Laptop-Notebook, Netbook, Ultrabook, Tablet, PDA Cihaz için Garanti Sorgulaması Nereden/Nasıl Yapılır? wpL laptop garanti süresini nasıl öğrenebilirim?

wpL  markası tablet, netbook, notebook, masaüstü bilgisayar, ultrabook ürün kategorileriyle piyasada yer alıyor. Peki wpL teknik servis ve garanti uygulamaları konusunda ne kadar başarılı? wpL garanti merkezlerine nasıl ulaşılır? wpL müşteri temsilcisine nasıl ulaşılır?

wpL bilgisayar garanti durumu sorgulamak için wpL bilgisayarınızın üzerindeki etiket üzerinden seri numarasını okuyabiliyor olmanız gerekiyor. Seri numarası ile wpL bilgisayarınızın garanti süresini ve durumunu sorgulayabilirsiniz.

Seri numarasını wpL üzerinde Nasıl Bulabilirim?

  • wpL Laptoplarda (Notebook) Seri Numarası Dizüstü bilgisayarınızın Alt kısımdaki etikette bulunur.
  • wpL PDA Cihazlarda Seri Numarası PDA’nın alt kısmında etikette ve barkodun alt kısmında bulunur.
  • wpL Netbook seri numarası arka kısımdaki etikette bulunan barkodun hemen altında S.r: ile başlar.
  • wpL Masaüstü bilgisayarlarda Seri numarası PCI yuvalarının yanındaki etikette bulabilirsiniz.
  • wpL Tablet Seri Numarası ürünün çerçevesinde bulunur.

Size en yakın wpL yetkili (garantili) teknik servis bilgisine ulaşmak ve wpL ürünüzü tamire ve onarıma göndermek için tıklayın.

wpL Marka cihazınızın garanti durumunu ve süresini öğrenmek için wpL Türkiye müşteri hizmetleri “0216 570 87 54” nolu telefonu arayarak veya internet üzerinden seri numarası ile sorgulayabilirsiniz. wpL cihazınızın garanti durumunu ve süresini sorgulamak için tıklayın

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  ASUS Türkiye Garanti Durumu Sorgulama ve Müşteri Hizmetleri

Related Articles

2 YORUMLAR

  1. Merhaba ben Laptop’ ı w8 olarak satın aldım acemiliğe vererek w7 yükledim ve w8 i tamamen sildim şimdi w8 yükledim fakat aldığım orjineli değil tabi, bunun üzerine ürünümün garantiden çıkıp çıkmadığına ilişkin bilgi istiyorum.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Latest Articles