www. turk.net TürkNet ADSL Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası, TürkNet ADSL Çağrı Merkezi Telefon Numarası

İnternet kullanımı gün geçtikçe daha da artmaktadır. Eskiden fax-modemler aracılığıyla, internet paketleri satın alarak evde veya iş yerlerindeki bilgisayarlarımızı internet ağına bağlardık. Günümüzde ise fax-modemler yerini ADSL – ADSL+, VDSL, Fiber internet, gibi çeşitli modem ve internet bağlantı çeşitleri almış bulunmaktadır. Giderek yaygınlaşan internet servis sağlayıcıları (ISS) arasındaki yerini alan TürkNet ADSL internet tüketiciye yeni paketleri ve kampanyaları ile ulaşmak için uğraşmaktadır. TürkNet ADSL internet müşteri hizmetleri, TürkNet ADSL adsl müşteri hizmetleri telefon numarası, TürkNet ADSL ADSL direk bağlanma, TürkNet ADSL internet müşteri hizmetlerine doğrudan bağlanma, www.turk.net,

0850 288 80 80 TürkNet ADSL Müşteri Hizmetleri Çağrı Merkezi İletişim Numarası

Yukarıda sıralı olan işlem menüsü TürkNet ADSL müşteri hizmetlerinde kullanmakta olduğu sıralamadır. Yapacağınız işlemin ilk başında yazan numaraya tuşlamanız durumunda hızlı bir şekilde o menüye aktarılabilir ve oradan işlemlerinizi yaptırabilirsiniz.

reklamlar

İnternet bağlantı sorunları, internet hız sorunu, internet fatura sorgulama, internet paket değişimi gibi birçok işlemi 0850 288 80 80 TürkNet ADSL müşteri hattını arayarak hızlı bir şekilde işlemlerinizin yapılmasını sağlayabilirsiniz. Zaten telefon numarası TürkNet ADSL Müşteri Hattı olduğu için karşınıza çıkan müşteri temsilcisi sizi detaylı bir şekilde dinliyor ve yardımcı olabilmek için uğraşıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  BimCELL Online Kredi Kartı ile Cep Lira- TL Yükleme

Related Articles

1 Yorum

  1. bu telefondan size ulaşamıyorum.bizi oradan oraya yönlendiriyorsunuz yarım saat sonra dilekçe gönderin diyorsunuz.dilekçe gönderdik.dondurduk diyorsunuz.ama yinede 3 aydır fatura gönderiyorsunuz.oysa sizden yaklaşık 4 aydır hizmet almıyorum.defalarca telefon ettim hep aynı şeyler.yarın ikinci dilekçemi göndereceğim ve tüketici hakları koruma masasına müracaat edeceğim.lütfen beni silin artık.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Latest Articles