Yapı Kredi World Kredi Kartı Anlık Borç ve Kullanılabilir Limit Sorgulama

World (Yapı Kredi)  Kredi kartınızın güncel borç, güncel kullanılabilir limit bilgisini internetten nasıl öğrenirim? World Kredi kartınıza ait toplam kullanılabilir limit ve anlık borcunuzu sorgulamak, öğrenmek için aşağıdaki yazımızı okuyabilirsiniz. World kredi kartıma ne kadar borcum var?

World Kredi Kartı (Yapı Kredi) borcunuzu, kullanılabilir limitinizi, kalan taksitlerinizi online işlemler yoluyla isterseniz internet üzerinden, telefon bankacılığı yoluyla telefon üzerinden veya size en yakın Yapı Kredi atm’sine giderek kolaylıkla sorgulayabilirsiniz. World Kredi Kartı Yapı Kredi’nın bir ürünüdür ve World üyesi pos cihazlarında indirim, taksit ve puan kazanma imkanlarına sahip olursunuz.
Yapı Kredi World kredi kartınızın güncel toplam limitini,güncel toplam borcunu ve anlık kullanılabilir limitini aşağıdaki şekillerde kolaylıkla sorgulayabilir ve kredi kartınız hakkında öğrenmek istediğiniz bilgileri öğrenebilirsiniz.
1. Yöntem www.Yapı Kredi.com.tr internet adresine girip, online işlemler menüsünden kolaylıkla  bütün güncel kart bilgilerinize  (anlık borç, kullanılabilir limit) ulaşabilirsiniz.
2. Yöntem Yapı Kredi telefon bankacılığı sistemi  444 0 444 üzerinden sizden istenen  bilgileri doğrulamanız koşuluyla kredi kartınıza ait güncel kullanılabilir limit ve güncel borç bilgisine ulaşabilirsiniz.
3. Yöntem Size en yakın Yapı Kredi Atm‘sine giderek kart işlemleri veya kredi kartı işlemleri bölümünden World kredi kartınıza ait güncel anlık borç ve kullanılabilir limit bilgisine ulaşabilirsiniz.
Dikkat : İnternet üzerinden kart borcunuzu ve limitinizi öğrenmenizi sağlayacağını iddia  pek çok dolandırıcı nitelikte siteler bulunmaktadır. Yapı Kredi, Banka personeli dahil hiç kimseye World kredi kartı numaranızı, World kredi kartı son kullanma tarihini ve kredi kartınızın arka yüzünde bulunan CVV2 numaranızı asla paylaşmayınız.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  AKTİF BANK Bankacılık İşlemleri Sim Kart Bloke Kaldırma Nasıl Yapılır?

Related Articles

1 Yorum

  1. sn yetkililer Bankanızın geçmiş yıllara ait kart yıllık aidatının ,…. ili …. ilçesi Tüketiçi Hakem Heyeti Başkanlığına yaptığımız müracaat netiçesinde 2015/ …. karar ile 80.00 tl uyuşmazlık bedelinin ödenmesine karar verilmiştir ,…. ykb lara …. şb 10 gün içinde ödenir dedi 20 gün geçmesine rağmen gelmediği söyleniyor , biz Emeklileri birde siz ezmeyin AÇİLEN GEREGİNİ YAPILMASINI RİCA EDİYORUM.SAYGILAR. CEVAP BEKLİYORUM.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Latest Articles