Yozgat ADSM-Diş Hastanesi MHRS Online Randevu Alma, Sorgulama ve İptal Etme

MHRS Randevu sistemi ile Yozgat Ağız ve Diş Sağlığı Merkezinden (ADSM) online veya telefonla randevu alarak diş muayenesi ve tedavi işlemlerinizi gerçekleştirebilir, Yozgat Diş Hastanesinde sunulan özel hizmetler, doktor bilgileri ve acil tedavi süreçleri hakkında bilgi edinebilirsiniz. Yozgat ADSM güncel adres ve iletişim bilgilerini görüntüleyebilirsiniz.

Yozgat ADSM-Diş Hastanesi Randevu almadan muayene olabilir miyim? Randevusuz muayene olabilmek için acil servise başvurmalısınız. Ancak probleminiz İstisnai olarak önceki tedaviniz ile ilgili bir problem ise daha önce tedavi gördüğünüz hekim ile görüşerek durumunuzu açıklayabilir ve size müdahale için randevu tarihi açabilir veya yönlendirmede bulunabilir.

Yozgat ADSM-Diş Hastanesi Ulaşım/Adres ve Telefon Numarası Bilgileri : 

 • Ana Bina Adres :Develik Mah. Çamlık Cad. No:19 66200 Merkez/yozgat
 • Telefon Numarası :3542173268
 • Aydıncık Ağız Diş Sağlığı Polikliniği :
 • Çandır Ağız Diş Sağlığı Polikliniği :
 • Kadışehri Ağız Diş Sağlığı Polikliniği :
 • Yenifakılı Ağız Diş Sağlığı Polikliniği :
 • Sorgun Ağız Diş Sağlığı Polikliniği :ahmet Efendi Mah. 3043.Sok. 2.Nolu Sağlık Ocağı Üzeri No:2 Sorgun/yozgat

www.hastanerandevu.gov.tr (MHRS) ile Yozgat ADSM-Diş Hastanesi Hangi Yollarla Randevu Alınabilir?

 • MHRS Akıllı Telefon uygulaması, Android, IOS(iphone) ve Windows işletim sistemlerine sahip akıllı cihazlarda (telefon, tablet) kullanılmaktadır. “MHRS Mobil”i cihazınızın kullandığı uygulama marketinden (Apple App Store, Google Play Store vs.) ücretsiz olarak indirebilirsiniz
 • Telefon Yolu ile :  ALO 182 Randevu Hattı Canlı operatörler yardımı ile sizden istenen bilgiler doğrultusunda telefon üzerinden Yozgat ADSM-Diş Hastanesine randevunuzu alabilirsiniz.
 • İnternet Üzerinden (www.hastanerandevu.gov.tr),(www.mhrs.gov.tr) Sizi yönlendireceğimiz resmi web site aracılığı ile :
  1. Daha önce MHRS Üyeliğiniz varsa sisteme T.C Kimlik Numarası ve Şifreniz ile randevu sistemine giriş yapabilirsiniz.
  2. MHRS Üyeliğiniz yoksa Sisteme Üye olabilir veya E-Devlet Şifreniz ile randevu sistemine giriş yapabilirsiniz.

Hastane E-Randevu Sistemi Online işlemler menüsü ile Yozgat ADSM-Diş Hastanesi doktor randevusu almak için “hastanerandevu.gov.tr/” adresini ziyaret ediniz.  Laboratuvar, Tahlil sonuçlarınızı, Röntgen, Ultrason vb sonuçlarınızı ve geçmiş raporların bilgilerini, daha önce yazılmış ilaç reçetelerini görüntülemek için “enabiz.gov.tr/” adresini ziyaret ediniz.

Yozgat ADSM-Diş Hastanesi Online randevu sisteminde, Tedavi olmak istediğiniz sağlık kliniğini (Dahiliye, Kardiyoloji, Kulak Burun Boğaz, Ortopedi, Göz, Diş, Aile Hekimliği, Genel Cerrahi, Kadın Hastalıkları(Doğum), Nöroloji vb..) ve İstediğiniz Doktoru (Yozgat ADSM-Diş Hastanesi genelindeki doktor listesini görebilirsiniz.) seçerek randevunuzu kolaylıkla alabilirsiniz. Bunun dışında AİLE HEKİMİNDEN RANDEVU AL seçeneği ile doğrudan aile hekimi bilgilerinizi görebilir ve aile hekiminizden randevunuzu alabilirsiniz.

Yorum Yap

Tıkla ve Yorum Yap