Yozgat Diş Hastaneleri (ADSM) Online Randevu

Yozgat diş hastaneleri ve ilçe devlet hastanelerinin diş polikliniklerine randevu almak istiyorsanız aşağıdaki adımları izleyebilirsiniz.

Yozgat ağız ve diş sağlığı merkezi doktor randevusunu internetten alabilirsiniz. Yozgat Merkezi hekim randevu sistemi ile geçmiş diş hekimi randevularınızı görebilir, doktorlarınızı ve randevu iptal işlemlerini yapabileceksiniz.

reklamlar

Yozgat ağız ve diş sağlığı merkezi, diş polikliniklerine ait randevu sistemine ister e-devlet şifreniz ile isterseniz sisteme yeni üyelik oluşturarak giriş yapabilirsiniz. Ayrıca Yozgat ilindeki bütün diş hekimleri listesini bulabilirsiniz.

Yozgat Merkez ve Aydıncık, Akdağmağdeni, Boğazlıyan, Çandır, Çayıralan, Çekerek, Kadışehri, Saraykent, Sarıkaya, Sorgun, Şefaatli, Yenifakılı, Yerköy  Diş hastaneleri doktorlarından veya devlet hastanelerinin diş doktorları için aşağıda belirtilen hastanelerden online randevu alabilirsiniz.

Randevu Alabileceğiniz Yozgat Diş Hastaneleri ve Diş Poliklinikleri

 • YOZGAT AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI MERKEZİ
 • YOZGAT AKDAĞMADENİ DEVLET HASTANESİ
 • YOZGAT BOĞAZLIYAN DEVLET HASTANESİ
 • YOZGAT ÇAYIRALAN İLÇE DEVLET HASTANESİ
 • YOZGAT ÇEKEREK ŞEHİT HARUN KOÇAK DEVLET HASTANESİ
 • YOZGAT SARAYKENT İLÇE HASTANESİ
 • YOZGAT SARIKAYA DEVLET HASTANESİ
 • YOZGAT SORGUN AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI MERKEZİ
 • YOZGAT ŞEFAATLİ DEVLET HASTANESİ
 • YOZGAT YERKÖY DEVLET HASTANESİ

Yozgat diş hastanelerinde; Diş çekimi, Diş temizleme, Apse tedavisi, Kanal tedavisi, Dolgu işlemleri, Protez, Cron kaplama işlemleri gibi pek çok işlemi diş hastanesinin imkanları dahilinde yaptırabilmeniz mümkün.

Yozgat diş hastanelerinde randevusuz işlem yapabilmek için acil servise başvurmanız gerekmektedir.

Yozgat Diş Hastaneleri

Yozgat Diş Hastaneleri MHRS Randevusu Nasıl Alınır?

 • MHRS Akıllı Telefon Uygulamaları, Android, IOS işletim sistemlerine sahip mobil cihazlarınızda (telefon, tablet) kullanılmaktadır. “MHRS Mobil”i cihazınızın kullandığı uygulama marketinden (App Store, Play Store vs.) ücretsiz olarak indirebilirsiniz
 • Telefon Yolu ile : ALO 182 Randevu Hattı Canlı operatörler yardımı ile sizden istenen bilgiler doğrultusunda telefon üzerinden Diş Hastanesi seçeneğini seçerek randevunuzu alabilirsiniz.
 • İnternet Üzerinden (www.mhrs.gov.tr) Sizi yönlendireceğimiz resmi web site aracılığı ile :
  1. Daha önce MHRS Üyeliğiniz varsa sisteme T.C Kimlik Numarası ve Şifreniz ile randevu sistemine giriş yapabilirsiniz.
  2. MHRS Üyeliğiniz yoksa Sisteme Üye olabilir veya E-Devlet Şifreniz ile randevu sistemine giriş yapabilirsiniz.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Burdur Diş Hastaneleri (ADSM) Online Randevu

Yozgat Diş Hastanesi E-Randevu Sistemi üyelik ile veya E-Devlet Şifreniz ile Muayene randevusu almak için “mhrs.gov.tr/” adresini ziyaret ediniz. 

Laboratuvarda yaptırdığınız tahlillerin sonuçlarını, aldığınız raporların bilgilerini, daha önce yazılmış ilaç reçetelerini görüntülemek için “enabiz.gov.tr/” adresini ziyaret ediniz.

Yozgat ilinde istediğiniz ilçedeki diş Hastanesi seçeneğini seçtiğinizde Çocuk Diş Polikliniği veya Genel diş polikliniği seçiminizi yapmanız gerekir. Daha sonra İstediğiniz doktoru (Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi genelindeki bütün diş hekimlerini görebilirsiniz.) seçerek randevu tarihinizi belirleyebilirsiniz.

Related Articles

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Latest Articles