Ziraat Bankası Kredi Kartı Aidat İadesi Nasıl Yapılır? Ziraat Bankası Müşteri Hizmetleri Telefon Numaraları

Senede bir defa veya çeşitli aralıklarla kredi kartı aidatı, hesap işletim ücreti gibi kesintileri hesaplarınızdan yapmaktadır. Ziraat Bankası müşteri memnuniyet hattı, hesap işletim ücreti, hesap işletim ücreti iptali nasıl yapılır, kredi kartı aidatı, kredi kartı aidatını geri alma yolları, Kredi Kartı Aidatını nasıl geri alırım, Ziraat Bankası Maximum kredi kartı müşteri hizmetleri,  Ziraat Bankası müşteri hizmetleri numarası, hızlı bağlanma, direk bağlanma, Ziraat Bankası kart telefon bankacılığı, Ziraat Bankası Maximum kart yıllık işlem ücreti, www.ziraat.com.tr

Ziraat Bankası Maximum kredi kartını kullanmaktayım ve bu ay kredi kartı ekstremde yapılan harcamalara dikkat ettiğimde 59 TL gibi bir kredi kartı aidatının dönem içi harcamalar kısmında işlendiğini farkettim. Banka müşteri temsilcilerine ulaşabilmek için 444 00 00 Ziraat Bankası irtibat numarasını çevirdim ve bir türlü müşteri temsilcisine bağlanılamadı. Bu nedenle biraz araştırınca Ziraat Bankası müşteri temsilcilerine direkt olarak ulaşabileceğiniz aşağıda detaylı olarak paylaştığımız numaralara ulaştık. Ziraat Bankasının kredi kartlarınızdan ve hesaplarınızdan kesmiş olduğu kart aidatı ve hesap işletim ücreti gibi işlemleri aşağıdaki vermiş olduğum numaralardan iptali için başvuru yapabilir veya müşteri temsilcisi ile konuşmalarınız neticesinde anında da iptalini gerçekleştirtebilirsiniz.

444 00 00 Ziraat Bankası Müşteri Hizmetleri ve Çağrı Merkezi Telefon Numarası

Beklemeden Müşteri temsilcisine bağlanmak için TC Kimlik Numaranızı girdikten sonra sırasıyla 2 ve 1 tuşlayarak Kredi kartı şifrenizi giriniz. Daha sonra sıfır tuşlayarak Ziraat Bankası Müşteri Temsilcisine direk bağlanabilirsiniz.

Banka hesap işletim ücretleri ve kredi kartı aidatı gibi hesabınızdan çekilen paraları 444 00 00 Ziraat Bankası müşteri hattını arayarak hızlı bir şekilde işlemlerinizin yapılmasını sağlayabilirsiniz. Zaten telefon numarası Ziraat Bankası Müşteri Hattı olduğu için karşınıza çıkan müşteri temsilcisi sizi detaylı bir şekilde dinliyor ve yardımcı olabilmek için uğraşıyor.

Puan Ver

Yorum yapın