Erkeğin “Yükseldim” Demesinin Anlamı

Yükseldim ne demek?, sana yükseliyorum demenin anlamı nedir? İnsanlar sadece sevdiklerine mi yükselir? gibi sorulara cevaplar arayacağız.

Yükseldim Ne Demek?

Yükselmek, mevcut duygu durumunun olduğundan daha üst seviyeye çıkması anlamını taşımaktadır. “Biraz fazla yükseldim”, “bu duruma çok yükseldim”, “sana yükseliyorum”, “çok yükseldim”, gibi cümlelerin anlatmak istediği birden fazla durum olabilmektedir. Bu durumları sayacak olursak;

  • Cinsel haz ve istek artışı
  • Heyecanlanma veya heyecanın artışı
  • Öfke ve sinir durumu artışına bağlı olarak aşırı tepki vermek, ses yükseltmek ve kırıcı ithamlarda bulunma durumları

yükseldim deme sebepleri arasında yer almaktadır.

Sana Yükseliyorum Ne Demek

“Sana Yükseliyorum” Ne Demek?

Erkek veya kadın fark etmeksizin karşısındakine “sana yükseliyorum” veya “sana yükseldim” demesi daha çok cinsel arzuların artışı anlamında kullanılmaktadır.

Yükseldiğini söyleyen insan, sizinle cinsel ilişkiye girme isteğinde artış meydana geldiğini, sizi çok istediğini, çok etkilendiğini anlatmaya çalışmaktadır. Belki de “Gel sevişelim” demenin bir diğer yolu da “sana çok yükseldim” demektir.

İnsanlar Sadece Sevdiklerine mi Yükselir?

Erkekler veya kadınlar sadece sevdiklerine yükselir gibi bir değerlendirme yapmak anlamsızdır. Sadece cinsel açlık bile birine yükselmek için yeterli bir sebep olabilmektedir.

Ancak insanlar sevdiklerine de yükseldiğini söyleyebilir. Seni daha çok seviyorum, senden daha çok hoşlanıyorum demenin farklı yolu olarak da kullanabilir. Yükselmek, sevgi ve aşk için ayırt edici bir durum değildir.

Mesajla Sevişmek İsteği Nasıl Söylenir?

Birine “Seninle sevişmek istiyorum”, “ilişkiye girmek istiyorum” demek itici olacaktır. Bunun daha naif hali “tenini hissetmek istiyorum”, “nefesini içime çekmek istiyorum” gibi duygulara hitap etmeye çalışan cümleler kurmaya çalışmak olabilirken en sorunsuz ve kısa hali “sana yükseliyorum” demek olacaktır.

Puan Ver

Yorum yapın