Dirty Talk Nedir? Önemli Noktalar

“Dirty Talk” veya “Dirty Talking” ile ilgili bildiğiniz her şeyi unutun!. “Dirty Talk” hakkında bilinenlerin çoğu yanlış veya eksik olduğu aşikâr.

“Dirty Talk” hakkında internet üzerinde araştırma yapanlar sözlük ile karşılaşıyor ve çeviri anlamını gördüğünde kısmen yanlış fikirlere kapılıyor. “Dirty Talk” hakkındaki yanlış bilgilerin büyük bir kısmı çeviri anlamından kaynaklanıyor.

Dirty Talk” cümlesinin Türkçe çevirisi; kirli konuşma, pis konuşma, küfürlü konuşma veya kötü konuşma olarak çevrilmektedir.

Dirty Talk Nedir?

İyi bir motivasyon konuşmacısı “Dirty Talk” ı çok iyi kullanabilir ve hedeflediği amaca daha hızlı gidebilir. Bir kişiyi bir işi yapması, başarması için motive ederken kurulan cümleler (hadi aslanım yaparsın sen, sen başarabilirsin, hadi koçum, sen çok yeteneklisin vb.) nasıl bir “gaz verme” cümleleriyse ilişkiye teşvik eden, ilişkiye heyecan katan cümleler de bir “Dirty Talk” dır.

Dirty Talk

“Dirty Talk” yaparken kurulan cümlelerin ne olduğundan ziyade ne işe yaradığına odaklanılmalıdır. Burada önemli olan kirli, pis, küfürlü cümleler kurmak değil kurulacak cümlelerin (cümle ne olursa olsun) kirli, pis işlere hizmet edecek, cinselliğe teşvik edecek olmasıdır.

“Dirty Talk” denince herkesin aklına ilişki esnasında küfürlü konuşmaya benzer tarzda konuşmalar gelmektedir. Boşlukları hayal gücünüzle doldurabilirsiniz (buraya yazmak istemiyorum); “Evir beni çevir beni”, “seni şöyle yaparım, böyle yaparım”, “sen benim ****** sin”, “seni nasıl ****yorum”, “***** beni” gibi…

Ancak bu tarz konuşmalar cinsel isteği arttırmak yerine cinsel isteği tamamen bitirebilir veya partnerinizde kötü düşünceler, kötü hisler uyandırabilir.

Gündelik hayatta da çok fazla küfür kullananların buna benzer cümleleri cinsel ilişki esnasında da kullanması hiç bir pozitif etki yaratmaz.

Dirty Talk Yapmanın Amacı Nedir?

Dirty Talk öyle bodoslama girilecek bir olay değildir. Tamamen karşılıklı anlayışla hareket edilmelidir ve tek taraflı olmamalıdır. Saygı sınırları ve istekler iyi bilinmelidir. Partnerinizin nelerden hoşlandığı, nelerin onun cinsel isteğini arttırdığı, nasıl konuşmalar onu daha azgın veya istekli hale getirdiği gibi detaylara hakim olmak gerekiyor.

Dirty Talk yapmanın amaçları aşağıdaki gibidir:

  • Cinsel isteği arttıran,
  • Duyulan şehveti arttıran,
  • Heyecanı arttıran,
  • İlişkiye girmeyi teşvik ettiren,
  • İlişkiye girme isteğini arttıran,

her cümle bir “Dirty Talk” dır. Bu bir şarkı sözü de olabilir veya sadece çiftlerin kendi bildiği şifreli kelimeler, cümleler de olabilir.

Sadece cümleler değil, bir fotoğraf veya bir video bile dirty talk amacına hizmet edebilmektedir.

Dirty Talk Yaparken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Dirty Talk yapıyorum diyerek küfür ve benzeri cümleler kurmak en başarısız yollardan biridir. Çünkü kimi insan küfürlü konuşmalardan hoşlanabilirken kimi insan bundan nefret edebilir, bu konuşmalar ona başka şeyler hatırlatabilir veya küçük düşürüldüğünü hissedebilir.

En önemli kural partnerini iyi tanımaktır yani nabza göre şerbet vermek gerekir. Aksi taktirde sohbetiniz ilişkiye teşvik etmek yerine tamamen itici bir hale dönüşebilir.

Dirty Talk Örnekleri

Herkeste aynı isteği oluşturacak, aynı amaca hizmet edecek cümleler bulmak genellikle mümkün değildir. O yüzden internette göreceğiniz hazır cümleleri kullanmanız pek önerilmez.

Duyguları, istekleri tetikleyecek ve ilişkiyi ateşleyecek her detay kişiden kişiye değişir ve bunu çözerek hareket edilmelidir. Bu bir söz de olabilir, bir video veya bir fotoğraf da olabilir.

Bir türlü tutuşmayan sobaya benzin dökerek alevlendirme ve ateşin gücünü arttırma işlemi yapılabilmektedir. Ancak benzini dökerken dikkat edilmelidir. Hatalı bir işlemde soba patlayabilir, alev çok parlayabilir ve yanarak yaralanabilirsiniz. Bu işlemde dökülen benzin ile cinsel ilişkideki “Dirty Talk” ile aynı işi görür ve çok dikkatli kullanılmalıdır.

Partneriniz keyif aldığı erotik veya porno filmlerdeki replikleri, “Dirty Talk” olarak uygulamak isteyebilir. İzlediği filmleri hatırladıkça daha çok motive olmakta ve cinsel isteği yükselmektedir.

Sevilen bir filmin veya dizinin yakınlaşma sahnelerinde söylenen sözler, arka planda çalan müzik bile “Dirty Talk” etkisi yaratabilir.

Birlikte çok iyi geçen bir ilişki anındaki hislerden ve detaylardan bahsetmek “Dirty Talk” etkisi yaratabilir.

Telefonla Yapılan Dirty Talk

Cinsel ilişkideki “Dirty Talk” ile tamamen aynı kuralları içerir. Telefonda sesli veya yazılı olarak sohbet edilirken teşvik edici cümleler kurularak, partnerinizin cinsel yakınlaşma isteği arttırılabilir.

Başarılı bir sexting yapmanın yolu “Dirty Talk” yöntemini iyi kullanmaktan geçer. Yukarıda bahsedilen detaylara ve kurallara dikkat edildiğinde telefonda da başarılı bir görüşme gerçekleştirebilirsiniz.

Sonrasında fotoğraflar, videolar ve görüntülü görüşmeler akışına doğru ilerleyecektir.

Puan Ver

Yorum yapın